سبد موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

سبد: موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

گت بلاگز Uncategorized نکات اصولی مواظبت از موهای رنگ شده است بانوان

موهای رنگ شده | محافظت از مو | آفتاب | نکات سلامت مو

نکات اصولی مواظبت از موهای رنگ شده است بانوان

نکات اصولی مواظبت از موهای رنگ شده است بانوان 

همگی میدانیم که موهای رنگ شده زن ها حساسیت بیشتری دارد و بسیار نیازمند مواظبت است تا دچار موخوره و وز نشود. هر رنگ موی خوشگل و قشنگی هزینه و وقت زیادی از شما گرفته هست، بنابراین شما باید کاری کنید تا از این وقت و هزینه به برترین شکل مواظبت کنید. جهت این که رنگ مویی که زده اید دوام بیشتری داشته باشد مواردی است که باید بعد از رنگ کردن موها رعایت کنید :

۱ » از شامپوهای مناسب مو هاي رنگ شده است بهره گیری کنید
اکثر موادی که جهت رنگ کردن مو بهره گیری میکنیم دارای ترکیباتی است که مشمول بر آمونیاک و یا اتانولامین می شود، این مواد کمی بدنه مو هاي شما را سست کرده و آسیب پذیر میکنند. اگر از شامپوهایی بهره گیری کنید که ترکیبات نیرومند دارند، مو هاي سست شما آسیب بیشتری می بیند.

نکات اصولی مواظبت از موهای رنگ شده است بانوان

بنابراین خیلی مهم است از شامپوهایی جهت شستشوی موهایتان بهره گیری کنید که خیلی نیرومند نیستند. بهتر است شامپوهای مخصوص مو هاي رنگ شده است را بهره گیری کنید.

۲ » هنگام مدل دادن موهایتان خلاقیت بیشتری نشان دهید
اکثر ما دوست داریم جهت مدل دادن موهای مان از سشوار یا اتوی مو بهره گیری کنیم ولی بهتر است اینکار را به طور مکرر انجام ندهید آیا که گرما باعث آسیب رسیدن به مو می شود و همانگونه که گفته شد مو هاي رنگ شده است به خودی خود کمی سست و آسیب پذیر است بعد بهتر است بیش از این به مو آسیب نرسانیم. اگر از این لوازم حرارتی جهت صاف کردن و حالت دادن موهایتان بهره گیری میکنید، بهتر است درجه حرارت آن ها را کم کنید.

موهای رنگ شده | محافظت از مو | آفتاب | نکات سلامت مو

۳ » موها را آبرسانی کنید
برای داشتن مو هاي خوش حالت فقط بهره گیری از نرم کننده هاي مو کافی نیست. بهتر است بعد از حمام از اسپری هاي آبرسان مو بهره گیری کنید تا ساقه مو را نرم تر کرده و به آن آبرسانی کند. مرطوب بودن مو باعث می شود آسیب پذیری آن کمتر شود.

۴ » از مو هاي رنگ شده است در برابر آفتاب محافظت کنید
اگر در فصل تابستان علاقه مند به استخر رفتن یا آفتاب گرفتن در ساحل هستید بهتر است از کلاه جهت محافظت از موهایتان بهره گیری کنید. نور خورشید می تواند باعث رنگ پریدگی مو شود و همین طور به آن آسیب برساند.

۵ » وقت بعدی رنگ کردن مو را با توجه مشخص کنید
حتما نیاز است که بعد از مدتی پیش آرایشگر بروید و از او بخواهید ریشه هاي مو را برایتان رنگ کند، اگر میخواهید همۀ وقت} موهایتان یکرنگ باشد، بخصوص هنگامی که رنگ موی روشن بهره گیری میکنید، بهتر است توجه داشته باشید که وقت بعدی آرایشگاه خود را از دست ندهید ، هنگامی که وقت رنگ کردن مجدد مو میرسد آن را به تعویق نیندازید.

نکات اصولی مواظبت از موهای رنگ شده است بانوان

واژه های کلیدی: موهای رنگ شده | محافظت از مو | آفتاب | نکات سلامت مو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz