سبد موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

سبد: موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری امیدوارم سوءتفاهم ها راجع به «سرزمین مادری» تمام شود / کوروش سلیمانی

کوروش سلیمانی راجع به فعالیت های اخیر خود به صبا گفت: این روزها در هیچ عرصه ای مشغول به کار نیستم. علت این عدم کار کردن این است که پیشنهاد های خوب کم شد،البته د

امیدوارم سوءتفاهم ها راجع به «سرزمین مادری» تمام شود / کوروش سلیمانی

کوروش سلیمانی: امیدوارم سوءتفاهم ها راجع به «سرزمین مادری» تمام شود

عبارات مهم : سریال

مخاطبان اجازه دهند سوءتفاهم ها راجع به سریال «سرزمین مادری» تمام شود.

کوروش سلیمانی راجع به فعالیت های اخیر خود به صبا گفت: این روزها در هیچ عرصه ای مشغول به کار نیستم. علت این عدم کار کردن این است که پیشنهاد های خوب کم شد،البته در این بین پیشنهاد بازی در چند تئاتر را داشتم، ولی به دلایلی نتوانستم در آن کارها همکاری داشته باشم ، ولی در سینما و تلویزیون پیشنهاد خوبی نداشتم.

امیدوارم سوءتفاهم ها راجع به «سرزمین مادری» تمام شود / کوروش سلیمانی

وی راجع به اوضاع سریال های تلویزیونی توضیح داد: راجع به این عنوان باید بگوییم ، از شروع دهه ۹۰ تا کنون تلویزیون در جهت تولید سریال خوب خیلی کم توانسته موفقیت نسبی به دست بیاورد. اساسا اعتقاد هستم جهت نگارش فیلمنامه سریال ها باید وقت گذاشته شود.فیلمنامه ای باید نگارش شود که مخاطبان بتوانند با شخصیت های آن همذات پنداری کنند . در این مدت کمتر فیلمنامه ای را دیده ام که کاراکتر های آن بر حسب شخصیت های حقیقی این جامعه نگارش شده است باشد.

بازیگرسریال «فاکتور هشت» افزود: بعد از مرحله نگارش فیلمنامه نوبت به تولید می رسد. این روز ها در مرحله پیش تولید دچار شتاب زدگی هستیم و سرعت عمل در این مرحله باعث می شود عوامل به صورت تخصصی گزینش نشوند. این روز ها در سریال هایی که از شبکه های متفاوت پخش می شود بازیگران مناسب نقش ها گزینش نشده اند. این عدم همخوانی شخصیت ها با فاکتور اشخاص بازیگران مخاطب را بعد می زند. کمبود بودجه در شرکت صدا و سیما باعث شده است تا کیفیت فدا شود.

کوروش سلیمانی راجع به فعالیت های اخیر خود به صبا گفت: این روزها در هیچ عرصه ای مشغول به کار نیستم. علت این عدم کار کردن این است که پیشنهاد های خوب کم شد،البته د

بازیگر «سرزمین کهن» راجع به عدم پخش مجدد این سریال خاطر نشان کرد: این مجموعه از همان روز های اول ساختش مورد تحقیق و بررسی قرار داده شد ، ولی هموطنان ما دچار یک سوء تفاهم در مورد این سریال شده است اند. بعد از توقف پخش سری اول این کار، یک بار دیگر بعضی از سکناس های آن مورد بازبینی قرار داده شد و حتی بعضی از سکناس های آن دوباره تصویربرداری شد. با وجود تمام این موارد بازهم از سوی مخاطبان این مجموعه جبهه گیری هایی صورت گرفت و دوباره از پخش این کار جلوگیری شد . مخاطبان اجازه دهند سوءتفاهم ها راجع به این سریال تمام شود.

واژه های کلیدی: سریال | سوءتفاهم | فیلمنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz