سبد موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

سبد: موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انگار گروه تحریریه سایت جشنواره فیلم فجر به شانه‌‌های من علاقه ای ندارد

بازیگر فیلم “به خاطر پونه” گفت: انگار گروه تحریریه سایت جشنواره فیلم فجر به شانه‌‌های من علاقه ای ندارد و خیلی سریع می پرد و می رود. من نمی دانم چه بگویم ولی ات

انگار گروه تحریریه سایت جشنواره فیلم فجر به شانه‌‌های من علاقه ای ندارد

انگار گروه تحریریه سایت جشنواره فیلم فجر به شانه های من علاقه ای ندارد

عبارات مهم : ایران

بازیگر فیلم “به خاطر پونه” گفت: انگار گروه تحریریه سایت جشنواره فیلم فجر به شانه های من علاقه ای ندارد و خیلی سریع می پرد و می رود. من نمی دانم چه بگویم ولی اتفاقاتی در سینما می افتد که نمی توان در مورد آنها صحبت کرد. متاسفانه روابط سالمی در سینمای کشور عزیزمان ایران در جریان نبود و همین جریان ها مرا از گروه تحریریه سایت و رشد در بازیگری دور کرد.

مهوش افشارپناه بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت وگو با میزان، درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر هیچ پیشنهادی جهت بازی در عرصه تصویر ندارم ولی خودم شخصاً در تئاتر فعالیت می کنم. این فعالیت به اجرای آثار نمایشی و تدریس ختم می شود. شاید در سینما و تلویزیون کم کار شده است باشم ولی اینطور نیست که گوشه منزل بنشینم و زانوی غم بغل کنم.

وی راجع به نبود فیلمنامه خوب در سینمای کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: متاسفانه در سینمای کشور عزیزمان ایران جهت سن من نقش جذابی نوشته نمی شود. شرایط کمی جهت بازیگران مرد بهتر است ولی در کل به بازیگران میانسال و پیشکسوت اهمیتی نمی دهند. طبیعی است که هنگامی که نقش کم و کوچک باشد ترجیح می دهم بدون کار باشم.

بازیگر فیلم “به خاطر پونه” راجع به حضور بعضی نابازیگران در سینما افزود: متاسفانه بعضی پرسشها در سینما وجود دارد که سالها در مورد آنها صحبت می شود ولی کسی آن را بررسی و حل نمی کند. شما در یک آن می بینید که در تمامی فیلم ها یک عده محدود بازیگر تکرار می شوند.

وی به همین جهت ادامه داد: من که بازیگران را گزینش نمی کنم ولی به نظر من باید این روزها از دستیاران کارگردان که نقش ها را گزینش می کنند پرسید که آیا بعضی نابازیگر در سینما حضور پیدا کرده و بعضی در همه فیلم ها بازی می کنند. از نظر من همه چیز در سینمای کشور عزیزمان ایران به روابط ختم می شود و هیچ ضابطه ای وجود ندارد.

بازیگر فیلم “امشب شب مهتابه” با اشاره به اوضاع ناگوار زندگی و امرار معاش بازیگران پیشکسوت اضافه کرد: متاسفانه هیچ حمایتی در حدی که بتوان با آن گذران زندگی کرد از بازیگران نمی شود. همه چیز به بیمه خلاصه می شود. خدا را شکر من نیازمند پول بازیگری نیستم ولی واقعاً در این شرایط اقتصادی بازیگرانی که شغلشان همواره بازیگری بوده زندگی مشکل را تجربه می کنند.

وی ادامه داد: سالهاست که این حرف ها را می زنیم. سالهاست که راجع به عدم حمایت از بازیگران پیشکسوت دور هم جمع می شویم ولی بی فایده است لیکن تا به حال هیچ اتفاقی نیفتاده است.

انگار گروه تحریریه سایت جشنواره فیلم فجر به شانه‌‌های من علاقه ای ندارد

بازیگر فیلم “پاییز بلند” راجع به افت دوران بازیگری خود بعد از سه نامزدی در جشنواره فیلم فجر تصریح کرد: انگار گروه تحریریه سایت جشنواره فیلم فجر به شانه های من علاقه ای ندارد و خیلی سریع می پرد و می رود. من نمی دانم چه بگویم ولی اتفاقاتی در سینما می افتد که نمی توان در مورد آنها صحبت کرد. متاسفانه روابط سالمی در سینمای کشور عزیزمان ایران در جریان نبود و همین جریان ها مرا از گروه تحریریه سایت و رشد در بازیگری دور کرد.

وی به همین جهت اضافه کرد: مهم این است که روزگاری نامزد گروه تحریریه سایت بلورین جشنواره فیلم فجر بودم و نقش هایی را ایفا می کردم که در سینما تاثیرگذار بود و الی گرفتن و نگرفتن گروه تحریریه سایت که اهمیتی ندارد. این را بدانید که در این سینما جهت موفقیت گروه تحریریه سایت گرفتن کافی نیست و شما باید خیلی چیزهای دیگر جهت موفقیت تن دهید.

افشار پناه راجع به وظیفه یک هنرمند در قبال سینما و جامعه خود خاطرنشان کرد: واقعیت اینکه بالاخره اقتصاد سینما باید در جریان باشد و تهیه کننده باید از سودآوری اثر خود مطمئن باشد. این اوضاع ساخت فیلم های بفروش لاجرم غیر قابل کنترل است ولی اگر من بودم می گفتم در کنار این کارها می شود به ساخت آثار خوب هم فکر کرد.

بازیگر فیلم “به خاطر پونه” گفت: انگار گروه تحریریه سایت جشنواره فیلم فجر به شانه‌‌های من علاقه ای ندارد و خیلی سریع می پرد و می رود. من نمی دانم چه بگویم ولی ات

واژه های کلیدی: ایران | سینما | بازیگر | سینمای | بازیگری | بازیگران | بازیگر فیلم | بازیگران مرد | جشنواره فیلم

انگار گروه تحریریه سایت جشنواره فیلم فجر به شانه‌‌های من علاقه ای ندارد

انگار گروه تحریریه سایت جشنواره فیلم فجر به شانه‌‌های من علاقه ای ندارد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz