سبد موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

سبد: موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی از تبرئه مرتضوی شوکه شدم / قاضی‌پور

عضو کمیته تحقیق و تفحص از پرونده شرکت تامین اجتماعی با بیان اینکه از تبرئه سعید مرتضوی در پرونده تامین اجتماعی شوکه شده است هست، گفت: امیدوارم که مدیر قوه قضائی

از تبرئه مرتضوی شوکه شدم / قاضی‌پور

قاضی پور: از تبرئه مرتضوی شوکه شدم

عبارات مهم : پرونده

عضو کمیته تحقیق و تفحص از پرونده شرکت تامین اجتماعی با بیان اینکه از تبرئه سعید مرتضوی در پرونده تامین اجتماعی شوکه شده است هست، گفت: امیدوارم که مدیر قوه قضائیه، آقای اژه ای و دادستان کل کشور به این پرونده ورود کرده و نسبت به حکم صادر شده است اعتراض کند؛ چراکه در این پرونده بیت المال و معیشت مردم مدنظر قرار نگرفته است.

نادر قاضی پور در گفت وگو با ایلنا، در رابطه با تبرئه سعید مرتضوی در بخش نخست پرونده تحقیق و تفحص مجلس از شرکت تامین اجتماعی گفت: من هنگامی که این خبر را شنیدم، شوکه شدم. پرونده تخلفات بابک زنجانی با تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی افشا شد ولی جهت بابک زنجانی حکم اعدام می دهند و سعید مرتضوی را تبرئه می کنند.

از تبرئه مرتضوی شوکه شدم / قاضی‌پور

سازمان تامین اجتماعی نسبت به تبرئه شدن مرتضوی اعتراض کند

وی ادامه داد: البته صلاح مملکت خویش را خسروان دانند و قضات مستقل است ولی باید یک وحدت رویه ای هم وجود داشته باشد.

نماینده ارومیه در مجلس با اشاره به اینکه ۴۱ میلیون نفر تحت پوشش شرکت تامین اجتماعی قرار دارند، اظهار داشت: سزاوار نیست با اموال ۴۱ میلیون نفر تحت پوشش تامین اجتماعی همانند اموال شخصی برخورد شود و از آن جهت مصارف شخصی استفاده کرد. من امیدوار هستم که شرکت تامین اجتماعی نسبت به صدور این حکم اعتراض کند و مراجع قضایی نیز با حساسیت بیشتری به این پرونده پیگیری کند. اگر زندان را تعلیق کردند باید حکم به رد مال می دادند.

عضو کمیته تحقیق و تفحص از پرونده شرکت تامین اجتماعی با بیان اینکه از تبرئه سعید مرتضوی در پرونده تامین اجتماعی شوکه شده است هست، گفت: امیدوارم که مدیر قوه قضائی

دستگاه قضایی حداقل حکم رد مال را صادر می کرد

قاضی پور با تاکید بر اینکه این انتظار وجود داشت که حداقل دستگاه قضایی حکم رد مال از سوی مرتضوی را صادر کند، تصریح کرد: من امیدوارم که مدیر قوه قضائیه، آقای اژه ای و دادستان کل کشور به این پرونده ورود کرده و نسبت به حکم صادر شده است اعتراض کند؛ چراکه در این پرونده بیت المال و معیشت مردم مدنظر قرار نگرفته است.

وی افزود: فساد اخلاقی و اجتماعی با فساد اقتصادی شروع می شود و این مساله می تواند پایه های نظام را تخریب کند. ما باید انضباط مالی و در ارزش حکومت امام علی (ع) داشته باشیم.

از تبرئه مرتضوی شوکه شدم / قاضی‌پور

واژه های کلیدی: پرونده | اعتراض | سعید مرتضوی | مراجع قضایی | دستگاه قضایی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz