سبد موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

سبد: موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

گت بلاگز اخبار حوادث اصرار قاتل به «فراموشی» در دادگاه

مردی که متهم است دوست خود را به‌خاطر اختلاف مالی کشته، در دادگاه مدعی شد از لحظه قتل چیزی یادش نمی‌آید. 

اصرار قاتل به «فراموشی» در دادگاه

عبارات مهم : ایران

مردی که متهم است دوست خود را به خاطر اختلاف مالی کشته، در دادگاه مدعی شد از لحظه قتل چیزی یادش نمی آید.

به گزارش جام جم، آخرهای تابستان 94 درگیری دو پسر جوان در یکی از پارک های منطقه لویزان پایتخت کشور عزیزمان ایران به پلیس اطلاع داده شد. وحید به علت اصابت چاقو از ناحیه شکم مجروح شد و بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. عامل قتل یکی از دوستان او به نام کامران بود که بعد از چند روز دستگیر شد و در بازجویی ها به قتل به خاطر اختلافات مالی اعتراف کرد. با تکمیل شرح پرونده، کیفرخواست صادر شد و جهت پیگیری در اختیار شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی قرار گرفت.

صبح دیروز، در ابتدای جلسه، پدر مقتول درخواست قصاص کرد. سپس متهم 24 ساله در جایگاه ایستاد و گفت: «وحید از دوستان من بود و هر لحظه با هم بودیم. چند روز قبل از اتفاق مبلغی به او قرض دادم تا چیزی برایم بخرد، ولی این کار را نکرد. هر چه سراغ پولم را گرفتم اعتنایی نکرد و حتی به تماس هایم هم جواب نداد. روز اتفاق به پارک لویزان رفتم و مشغول مصرف مشروب شدم. آنجا به یکی از دوستان مشترکمان گفتم به وحید زنگ بزند و از او بخواهد جهت برطرف مسئله مالی مان به پارک بیاید. او تماس گرفت و وحید آمد. یک پایپ در دست داشت. آن را از او گرفتم، ولی ناگهان از دستم افتاد و شکست. وحید فکر کرد عمدا این کار را کردم جهت همین عصبانی شد. گفتم از قصد نبود ولی صدایمان اوج رفت و درگیر شدیم.»

اصرار قاتل به «فراموشی» در دادگاه

کامران راجع به لحظه قتل نیز گفت: «چند روز پیش از درگیری، وحید یک قبضه چاقو به من داد و گفت همراهم باشد. من مخالفت کردم جهت همین چاقو را پشت یکی از بوته های پارک گذاشت. هنگامی که روز اتفاق با هم درگیر شدیم، چاقو را از همانجا برداشتم ولی نمی دانم چطور شد که به وحید خورد و چند قدم دورتر روی زمین افتاد. من آن موقع در حالت عادی نبودم و از لحظه قتل چیزی یادم نمی آید.»

متهم در آخرین دفاع خود درخواست بخشش کرد و گفت: «زمان اتفاق جوان بودم و سن پایینی داشتم. وحید از دوستان من بود. اختلاف ما سر پرسشها مالی بود ولی اصلا نمی خواستم او را بکشم. از پدر مقتول می خواهم مرا ببخشد.» حکم دادگاه بزودی صادر می شود.

مردی که متهم است دوست خود را به‌خاطر اختلاف مالی کشته، در دادگاه مدعی شد از لحظه قتل چیزی یادش نمی‌آید. 

واژه های کلیدی: ایران | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz