سبد موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

سبد: موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مقابله شرکت‌های آمریکایی با کارها ترامپ

شرکت‌های بزرگ آمریکایی نظیر آمازون، تویوتا موتورز و الوکا خود را آماده مقابله با پیامدهای کارها دولت ترامپ و تعرفه‌های تازه تجاری می کنند.

مقابله شرکت‌های آمریکایی با کارها ترامپ

مقابله شرکت های آمریکایی با کارها ترامپ

عبارات مهم : مقابله

شرکت های بزرگ آمریکایی نظیر آمازون، تویوتا موتورز و الوکا خود را آماده مقابله با پیامدهای کارها دولت ترامپ و تعرفه های تازه تجاری می کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، هر چند که این شرکت ها خواهان پرهیز از رویارویی مستقیم با مدیر جمهوری آمریکا هستند ولی می خواهند تا حد ممکن آثار این کارها وی را کم کردن دهند. یک منبع آگاه به رویترز گفت هاست آمازون- بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی جهان- در حال صحبت با صاحبان صنایع با نفوذ، به راه انداختن کمپین های تبلیغاتی مجازی و لابی با مقامات دولت ترامپ است.

مقابله شرکت‌های آمریکایی با کارها ترامپ

واحد آمریکای شمالی ماشین سازی تویوتا که در آمریکا مستقر است نیز کارکنانش را جهت یک راهپیمایی اعتراض آمیز در واشنگتن دعوت کرده هست. مدیر این واحد در هفته های اخیر دیدارهایی با اعضای کنگره آمریکا داشته است تا با آن ها در خصوص آثار تعرفه های تازه مشورت کند.

نمایندگان شرکت جنرال موتورز نیز که اقدام ترامپ به خروج از پیمان تجارت آزاد نفتا، بر عملکرد آن ها تاثیر گذاشته است دیدارهایی با اعضای کنگره و دولت ترامپ داشته اند. این خودروسازی ماه گذشته اعلام کرده بود که تعرفه ها منجر به کم کردن حضور آن ها در بازارهای داخل و جهانی خواهد شد.

شرکت‌های بزرگ آمریکایی نظیر آمازون، تویوتا موتورز و الوکا خود را آماده مقابله با پیامدهای کارها دولت ترامپ و تعرفه‌های تازه تجاری می کنند.

شرکت الوکا نیز اعلام کرده است که به علت اعمال تعرفه بر واردات آلومینیوم از کانادا، ۱۴ میلیون دلار در ماه زیان می بیند. به علاوه، اعمال تعرفه بر واردات کالاهایی به ارزش ۲۰۰ میلیارد دلار از چین می تواند شبکه وارداتی صنایع آمریکایی را مختل کند.

به گفته روزنامه نیویورک تایمز، در حال حاضر اپل تنها شرکت بزرگ آمریکایی است که موفق شده است است دولت ترامپ را جهت معافیت تعرفه های وارداتی گوشی های تولید شده است خود در چین، قانع کند.

واژه های کلیدی: مقابله | آمریکا | واردات | وارداتی | آمریکایی | دولت ترامپ | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz