سبد موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

سبد: موهای رنگ شده محافظت از مو آفتاب نکات سلامت مو

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بیت کوین یک ارز نیست/ ابهام در ماهیت ارزهای دیجیتال ، بانک یو بی اس

حتی با این‌که با شروع فروش سهام بیت‌کوین، بعضی سرمایه‌گذاران معتقدند ارز دیجیتال به بازاری باثبات‌تر تبدیل می‌شود، بانک مدیریت سرمایه یوبی‌اس، اعتقادی به این ند

بیت کوین یک ارز نیست/ ابهام در ماهیت ارزهای دیجیتال ، بانک یو بی اس

بانک یو بی اس: بیت کوین یک ارز نیست/ ابهام در ماهیت ارزهای دیجیتال

عبارات مهم : تبدیل

حتی با این که با شروع فروش سهام بیت کوین، بعضی سرمایه گذاران معتقدند ارز دیجیتال به بازاری باثبات تر تبدیل می شود، بانک مدیریت سرمایه یوبی اس، اعتقادی به این ندارد که بیت کوین، یک ارز است.

به گزارش مهر به نقل از سی ان بی سی، حتی با این که با شروع فروش سهام بیت کوین، بعضی سرمایه گذاران معتقدند ارز دیجیتال به بازاری باثبات تر تبدیل می شود، بانک مدیریت سرمایه یوبی اس، اعتقادی به این ندارد که بیت کوین، به یک ارز قانونی تبدیل خواهد شد.

بیت کوین یک ارز نیست/ ابهام در ماهیت ارزهای دیجیتال ، بانک یو بی اس

پاول داناوان، اقتصاددان ارشد جهانی این بانک در پستی نوشت: این حباب که به همه حباب های دیگر خاتمه خواهد داد، به بزرگتر شدن خود ادامه می دهد. ارزهای دیجیتال تنها در صورتی که به عنوان ارز قبول شوند، دارای ارزش هستند. در حالی که هنوز نمی توان جهت مهمترین تبادلات اقتصادی از آنها استفاده کرد و عرضه این پول ها فقط می تواند زیاد شود و هرگز کم نمی شود که این آنها را به مورد ضعیفی جهت ذخیره ارزش تبدیل کرده است.

این اقتصاددان در گزارش ماه اکتبر هم گفته بود که نوسانات شدید قیمت بیت کوین باعث شده است است توانایی آن جهت این که چیزی جهت ذخیره ارزش تبدیل شود از بین برود در حالی که این یک شاخصه مهم جهت هر ارزی به حساب می آید.

حتی با این‌که با شروع فروش سهام بیت‌کوین، بعضی سرمایه‌گذاران معتقدند ارز دیجیتال به بازاری باثبات‌تر تبدیل می‌شود، بانک مدیریت سرمایه یوبی‌اس، اعتقادی به این ند

او در آن گزارش نوشت: با زیاد کردن ۲۰ برابری قیمت بیت کوین ظرف تنها ۲ سال و فقدان هرگونه اعتبار اقتصادی اصلی، قیمت ارزهای دیجیتال قطعا فقط یک حباب است.

به شکلی مشابه، ری دالیو، اقتصاددان و یکی از موسسان شرکت اتحادیه بریج ودر، در ماه سپتامبر توانایی بیت کوین را جهت این که واحدی جهت تبادلات باشد زیر پرسش برد.

دالیو گفت: شما امروز نمی توانید تبادلات زیادی با بیت کوین انجام دهید و آن را به سادگی خرج کنید. بر خلاف طلا، این چیزی نیست که بتوان به عنوان وسیله ای جهت حفظ ثروت به آن نگاه کرد آیا که دارای نوسانات شدید هست. جای تاسف هست؛ در حالیکه بیت کوین می توانست یک ارز باشد. از لحاظ مفهومی می توانست کار کند، ولی از آنجایی که درجه ذهنی و خیالی بودن آن اوج است و تبادلات هم با آن انجام نمی شود، به توانایی آن آسیب می زند.

بیت کوین یک ارز نیست/ ابهام در ماهیت ارزهای دیجیتال ، بانک یو بی اس

مدیر سابق صندوق سرمایه فورترس، مایکل نووگراتز می گوید: من اعتقاد دارم بیت کوین به بزرگترین حباب زندگی ما تبدیل خواهد شد. تا آخر ۲۰۱۸ قیمت آن به سادگی از ۴۰۰۰۰ دلار هم فراتر می رود. موج بزرگی از پول به سمت بیت کوین سرازیر شده است هست. نه فقط در آمریکا بلکه در سراسر دنیا.

واژه های کلیدی: تبدیل | اقتصادی | دیجیتال | سرمایه گذار | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz